Следна Поштенски Број · 34141

Поштенски Број 34140 - Yasynets’, Ровненска област

Главен градYasynets’
Локално временедела 02:21
Временска зонаИсточноевропско летно време
Координати51.6582° / 26.6182°
Сродно Поштенски Броеви341413414234143341443414534146

Карта на Поштенски Број 34140

Интерактивна мапа