(1) Поштенски Броеви во Koloniya Rafalovka

Временска зонаИсточноевропско време
Поштенски Број34367

(1) Поштенски Броеви во Koloniya Rafalovka, Ровненска област

Поштенски БројГрадАдминистративен регионГрадска популација
34367Koloniya RafalovkaРовненска област

Блиски градови

Интерактивна мапа
ГрадАдминистративен регионДржава или РегионГрадска популацијаПоштенски Броеви
Kuznetsovs’kРовненска областУкраина363634400344013440234403повеќе
RafalivkaРовненска областУкраина34371
Stara RafalivkaРовненска областУкраина343533435434343
Staryy Chortoryys’kВолинска областУкраина44636